Rzeczpospolita Polska
*Urzad Marszalkowski*
Unia Europejska Europejski Fundusz Spoleczny
Rozmiar czcionki
pociąg

Piknik Senio-RITA w gorącej atmosferze

Przy gorących promieniach słońca i w gorącej atmosferze, bawili się uczestnicy projektu SenioRITA, podczas Pikniku Integracyjnego, który odbył się 1 lipca 2022 roku.

Był to już drugi piknik w ramach działania projektu i tak jak w zeszłym roku, odbył się na boisku bocznym przy bytowskim stadionie. Całą atmosferę podgrzewały wspaniałe, ciepłe i zimne potrawy, jakie były serwowane oraz wspaniałe występy artystyczne.

Jedną z grup artystycznych byli uczestnicy Senio-RITA, którzy podczas zajęć animacyjnych szlifowali warsztat wokalny. Zaprezentowali się w kaszubskim repertuarze, za co wielkie gratulacje. Dodatkowo mogliśmy zobaczyć występy uczestników ŚDS oraz chór „Złoty kłos”.

Za całą oprawę muzyczną wielkie podziękowania dla pana Ryszarda, który przyjechał do nas z Kornego. Pomimo upałów pojawili się także strażacy, którzy pokazali wszystkim zainteresowanym, jak wyposażony jest wóz strażacki i odpowiedzieli na szereg pytań.

Podczas pikniku można było się także zrelaksować podczas ćwiczeń relaksacyjnych Qi Gong, które poprowadziła nasza animatorka Pani Wiesia, a także była możliwość zbadania sobie poziomu ciśnienia tętniczego, cukru czy cholesterolu. Za tą część medyczną odpowiadał nasz partner Fundacja „Zdrowie Nasze”.

Pomimo wysokiej temperatury były tańce, śpiew i dobra zabawa, a część osób skorzystała z orzeźwiającego prysznica, który był do dyspozycji wszystkich uczestników.

Nie wiesz gdzie prosić o pomoc?

Partnerzy projektu

Altra Consulting
Bytów
Borzytuchom
Kołczygłowy
Lipnica
Parchowo
Fundacja Szpitala w Bytowie
Studzienice
Miastko
Trzebielino
Tuchomie
Powiat Bytowski