Rzeczpospolita Polska
*Urzad Marszalkowski*
Unia Europejska Europejski Fundusz Spoleczny
Rozmiar czcionki
Logo SenioRITA

Uwaga Oszuści

Szanowni Państwo!

Projekt Senio-RITA działa już „pełną parą”. Uruchomiono we wszystkich gminach projektu usługi opiekuńcze tj. teleopiekę, sąsiedzkie usługi opiekuńcze i usługi asystenckie. Ruszyły szkolenia, warsztaty i animacje. Działa też rehabilitacja domowa. Pięciu rehabilitantów z Fundacji „Zdrowie Nasze” z Bytowa odwiedza uczestników w domach i świadczy usługi fizjoterapeutyczne i fizykalne.

Za chwilę swoją działalność rozpocznie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która mieścić się będzie w strukturach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bytowie. Umożliwi to uczestnikom projektu korzystanie całkowicie bezpłatnie ze sprzętu rehabilitacyjnego i urządzeń wspomagających.

Niestety projekt Senio-RITA próbują wykorzystać oszuści. Nieznana firma (najprawdopodobniej) z Poznania podszywa się pod rehabilitantów projektu i oferuje kupno urządzeń, mat i materacy rehabilitacyjnych. Zalecamy ostrożność i weryfikację osób powołujących się na nasz projekt w lokalnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Pracownicy OPS udzielą Państwu wszelkich informacji o naszym projekcie.

Pamiętajcie Państwo – wszystkie działania i usługi projektu Senio-RITA są całkowicie bezpłatne. Nie musicie za nic płacić, a wszystkie dokumenty dotyczące projektu dostarczają pracownicy waszych Ośrodków Pomocy Społecznej.

Nie wiesz gdzie prosić o pomoc?

Partnerzy projektu

Altra Consulting
Bytów
Borzytuchom
Kołczygłowy
Lipnica
Parchowo
Fundacja Szpitala w Bytowie
Studzienice
Miastko
Trzebielino
Tuchomie
Powiat Bytowski