Rzeczpospolita Polska
*Urzad Marszalkowski*
Unia Europejska Europejski Fundusz Spoleczny
Rozmiar czcionki
Biesiada przed salą

Piknik podsumowujący projekt w Prądzonie

W dniu 16 lipca 2023 r. w Prądzonie odbył się piknik podsumowujący realizację projektu „Senio-RITA”. W programie wydarzenia znalazły się wzajemne podziękowania za zaangażowanie i aktywność w budowaniu integracji społeczności lokalnej oraz za wspólnie spędzone dwa lata, które przyniosły wiele innych wartości dodanych. Podczas pikniku jak zwykle nie zabrakło dobrego humoru i zabawy, każdy znalazł coś dla siebie.

Odbyły się różnego rodzaju konkursy z nagrodami, które przeprowadził pan Bogdan Rymon Lipinski. Zaprezentowano gadki kaszubskie w wykonaniu pana Stanisława Gostomczyka oraz przedstawiono spektakl w języku kaszubskim na podstawie fragmentu książki Anny Łajming „Wrzaskliwa historia”, w którym wystąpili – pani Danuta Sroka, pani Regina Świątek Brzezinska, państwo Ewa i Jarosław Stanisławscy oraz w roli narratora pani Irena Lew – Kiedrowska.

Uczestnicy projektu pełniący rolę gospodarza wydarzenia raczyli obecnych gości poczęstunkiem, w którym znalazły się przepyszne ciasta, bigos, sałatka ziemniaczana, swojski chleb ze smalcem, ogórki małosolne. Była też możliwość skosztowania pysznej karkówki z grilla.

Dużo uciechy, szczególnie najmłodszym uczestnikom pikniku, przyniosła możliwość upamiętnienia radosnych chwil na zdjęciu z fotobudki.

Uczestnicy bawili się przy świetnej oprawie muzycznej na żywo do późnych godzin wieczornych.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i wspólnie spędzony czas, który na długo pozostanie w pamięci. Podziękowania składamy również strażakom i strażaczkom z miejscowej OSP za zabezpieczenie miejsca imprezy.

Nie wiesz gdzie prosić o pomoc?

Partnerzy projektu

Altra Consulting
Bytów
Borzytuchom
Kołczygłowy
Lipnica
Parchowo
Fundacja Szpitala w Bytowie
Studzienice
Miastko
Trzebielino
Tuchomie
Powiat Bytowski