Rzeczpospolita Polska
*Urzad Marszalkowski*
Unia Europejska Europejski Fundusz Spoleczny
Rozmiar czcionki
warsztaty

Zajęcia manualne i szkolenie w Prądzonie

W Punkcie Integracji Społecznej w Prądzonie odbywają się cykliczne, cotygodniowe zajęcia animacyjne i spotkania tematyczne. W miesiącu październiku 2021r. uczestnicy projektu wzięli udział między innymi w zajęciach manualnych i warsztatach doskonalenia kompetencji społecznych.

W dniu 5 i 12 października 2021r. odbyły się zajęcia manualne poświęcone tworzeniu ozdób z użyciem wstążki. Każdy z obecnych uczestników projektu stworzył własny projekt dekoracyjny. Przygotowanie elementów zdobniczych wymagało nie lada zręczności. Uczestnicy mieli okazję wykazać się kreatywnością, ale i cierpliwością, co ostatecznie przyczyniło się do powstania pięknych bombek ze wstążki.

7 października 2021r. odbyło się spotkanie z partnerem projektu „Senio-RITA” – przedstawicielami firmy ALTRACO, w ramach którego przeprowadzono warsztaty dla seniorów, opiekunów i wolontariuszy.

Warsztaty ukierunkowane były na doskonalenie kompetencji społecznych oraz poznawanie sposobów aktywnego i zdrowego stylu spędzania wolnego czasu.

Nie wiesz gdzie prosić o pomoc?

Partnerzy projektu

Altra Consulting
Bytów
Borzytuchom
Kołczygłowy
Lipnica
Parchowo
Fundacja Szpitala w Bytowie
Studzienice
Miastko
Trzebielino
Tuchomie
Powiat Bytowski